Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Sklep Firmowy Fargotex już otwarty

10 lipca został otwarty w Łomży Sklep Firmowy Fargotex Group. Oferuje on swoim klientom nie tylko tkaniny tapicerskie, ale również dekoracyjne, z których na miejscu można uszyć na miarę firany, zasłony, rolety rzymskie, poduszki dekoracyjne oraz pozostałe dodatki do wnętrz.

 

W sklepie znajdą także Państwo atrakcyjną ofertę dywanów łatwo czyszczących z kolekcji Magic Home. Wyróżniają się one nie tylko bogactwem kolorów i nowoczesnym wzornictwem, ale także tym, że bardzo łatwo i praktycznie tylko za pomocą wody można usunąć z nich każdą plamę; obojętnie czy będzie to ketchup, kawa czy kredki… Jest to idealne rozwiązanie dla domu, w którym przebywają dzieci oraz zwierzęta domowe.

Firma Fargotex, jako lider branży tkanin meblowych i dekoracyjnych, już od wielu lat wygrywa liczne konkursy i jest nagradzana za rozwój oraz innowacyjność. Materiały, które są dostępne w jej asortymencie, zdobywają główne nagrody oraz wyróżnienia na targach i w różnego rodzaju plebiscytach. Wysoka klasa tkanin łatwo czyszczących z kolekcji Magic Home została nagrodzona w 2017 roku Medalem Europejskim. To wyjątkowe wyróżnienie, które gwarantuje jakość i innowacyjność produktów.

Z okazji otwarcia Sklepu Firmowego Fargotex w Łomży, firma przygotowała mieszkańcom naszego miasta i okolic wiele rabatów i niespodzianek: dywany łatwo czyszczące można będzie kupić w promocyjnej cenie – już od 299 zł (trzeba się spieszyć, bo promocja trwa do wyczerpania zapasów!), tkaniny dekoracyjne z 20% rabatem, a za pomiar i montaż zasłon, firan oraz rolet w okresie wakacyjnym nie będzie pobierana żadna opłata. W sklepie pracuje także doskonała krawcowa, która doradzi i uszyje na miarę każdą dekorację okienną.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży i okolic na Dni Otwarte do Sklepu Firmowego Fargotex przy al. Legionów 114 C (budynek za Media Expert) już w najbliższy weekend od 14 do 16 lipca: w piątek i sobotę od 9 do 17 i wyjątkowo w niedzielę od 10 do 14.

 

materiał promocyjny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę