Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

W MPK bilety za złotówkę

Bezpłatne bilety dla seniorów mają być od 1. listopada, ale już teraz, nie tylko seniorzy, mogą skorzystać z promocji i bilet na autobus komunikacji miejskiej w Łomży kupić za 1 zł, a nie za 2,80 zł. Akcję promocyjną zorganizowała firma, która przez internet i telefon komórkowy sprzedaje bilety także na autobusy łomżyńskiego MPK.

Oferta tańszych biletów dotyczy kilku miast.  Trwać będzie do końca roku lub do wykorzystania budżetu akcji (40 tys. zł). 
- Mieszkańcy Łomży będą mogli kupić taniej kilka, albo kilkadziesiąt tysięcy biletów – mówi Janusz Nowakowski, dyrektor MPK w Łomży zapraszając pasażerów do zakupu  biletów jednorazowych w wyjątkowo okazyjnej cenie – za złotówkę!
Aby skorzystać z „biletu za złotówkę” trzeba zainstalować w telefonie  aplikację mobilną GoPay i zarejestrować się w systemie Masterpass, który obsługuje płatności bezgotówkowe. Później kupuje się bilet w cenie normalnej – czyli za 2,80 zł, ale firma GoPay obsługująca system sprzedaży biletów będzie zwracał na konto po 1,80 zł.  Promocją są objęte jednorazowe i czasowe (do 90 minut) bilety po mieście, o wartości powyżej 2 zł, a cały regulamin akcji promocyjnej dostępny jest na stronie GoPay.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę