Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Land rover uderzył w drzewo w Zbrzeźnicy

Pięć osób zostało poszkodowanych w porannym wypadku do którego doszło w Zbrzeźnicy na drodze Łomża – Zambrów. Osobowy land rover zjechał z drogi i uderzył w drzewo, po czym zaczął się palić. Początkowo droga była całkowicie zablokowana, teraz ruch odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło ok. 6.45. Jak informuje oficer dyżurny PSP w Zambrowie z pięciu osób poszkodowanych w wypadku jedna odniosła poważniejsze obrażenia, a cztery pozostałe „były chodzące”. Trzech poszkodowanych zostało zabranych do szpitala w Zambrowie, dwóch do szpitala w Łomży. Wszyscy ranni to osoby dorosłe.

Strażacy na miejsce wypadku skierowali trzy jednostki. Są tam także policjanci, którzy ustalają przebieg i okoliczności wypadku. Ruch w miejscu wypadku w związku z akcja ratowniczą początkowo był całkwicie zablokowany, a teraz (ok. godz. 8.00) odbywa się w obie strony jednym pasem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę