Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Szybcy i już bez prawa jazdy

Wczoraj prawo jazdy stracił 29-latek z Łomży, a przedwczoraj 23-latek. Obaj w terenie zabudowanym jechali ponad setką. Pierwszy z nich wpadła na policyjny patrol mierzący prędkość we wsi Ratowo-Piotrowo, drugi w Dębnikach. Obaj poza utratą prawa jazdy na 3 miesiące otrzymali po 10 pkt. karnych i mandaty.

Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży policjanci w obu miejscach z miernikami prędkości pojawili się po zgłoszeniach na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa od mieszkańców, którzy wskazywali, że łamane są tu przepisy dotyczące prędkości jazdy. 
W Dębnikach zatrzymany w poniedziałek 23-latek w BMW pędził z prędkością 117 km/h, podczas gdy dozwolona prędkość wynosi tu 50 km/h. W Ratowie-Piotrowie 29-letni kierowca Chryslera został zatrzymany, gdy jechał 106 km/h. Także tu w terenie zabudowanym dozwolona prędkość to 50 km/h. Obu kierowcom policjanci zatrzymali prawo jazdy, które zgodnie z prawem zostanie im odebrane na trzy miesiące. Poza tym otrzymali po 10 punktów karnych i mandaty – 500 zł kierowca BMW i 400 zł kierowca Chryslera.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę