Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Anna Sianko laureatką Nagrody im. dr Jana Stypuły Senatora Ziemi Łomżyńskiej

Absolwentka łomżyńskiego Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 - Anna Sianko - laureatką Nagrody im. dr Jana Stypuły Senatora Ziemi Łomżyńskiej.

 

Do finału rywalizacji, w której wygraną jest indeks Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, dostały się trzy absolwentki łomżyńskiego Zespołu Szkół Weterynaryjnych: Angelika Alboszta, Adela Kulmaczewska i Anna Sianko. To właśnie jej praca zyskała największe uznanie komisji, w której zasiada m.in. dwóch profesorów SGGW.

Uczniowie, którzy w nim startują, muszą spełnić kilka warunków. Przede wszystkim samodzielnie napisać pracę naukową, ale także mieć na świadectwie ukończenia szkoły oceny co najmniej dobre z biologii i chemii, a także zdawać te przedmioty na poziomie rozszerzonym podczas matury.

Konkurs w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży organizowany jest od 2004 roku.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę