Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sprostowanie

W związku z opublikowanym w dniu 13 czerwca 2017 roku na portalu 4lomza.pl artykułu pt. „Chrzanowski +500”, autorstwa redaktora Cezarego Zborowskiego, wskazuję, iż zawiera on nieprawdziwe treści odnośnie umowy łączącej Prezydenta Miasta Mariusza Chrzanowskiego z Urzędem Miejskim w zakresie korzystania z telefonu komórkowego do celów służbowych. Nie jest prawdą, że Prezydent Mariusz Chrzanowski „niespełna tydzień później podpisał z Urzędem Miejskim umowę użytkowania prywatnego telefonu komórkowego do celów służbowych z limitem miesięcznym 500 zł.”

Prawdą jest natomiast, że Prezydent nigdy nie miał podpisanej z Urzędem Miejskim umowy użytkowania prywatnego telefonu komórkowego do celów służbowych. Zarówno umowa z dnia 15 grudnia 2015 roku, obowiązująca do dnia 7 lipca 2015 roku oraz umowa z dnia 6 lipca 2015 roku obowiązująca do dnia dzisiejszego, dotyczy korzystania z telefonu stanowiącego własność pracodawcy, tj. Urzędu Miejskiego w Łomży, w celu wykonywania obowiązków służbowych.

Urząd Miejski w Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę