Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmierć na drodze

34 lata miał mężczyzna, który zginął w wypadku jaki rankiem około 5:15 wydarzył się wsi Stryjaki na drodze wojewódzkiej nr 668 z Jedwabnego do Przytuł. Samochód którym jechał wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem Alfa Romeo, na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, jadąc z dużą prędkością od strony Jedwabnego stracił kontrolę nad pojazdem i z impetem wbił się w drzewo. Siła z jaką uderzył w przydrożne drzewo była była bardzo duża, bo samochód został kompletnie zniszczony. Kierujący nim 34-latek zginął na miejscu.

Droga po wypadku była zablokowana. Policjanci dokładnie ustalają przebieg zdarzenia i okoliczności śmiertelnego wypadku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę