Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Dachowanie ciężarówki

Dwie osoby zostały ranne w wypadku do którego doszło na drodze Łomża – Zambrów. W okolicy skrzyżowania z drogą do Siemienia ciągnik siodłowy wypadł z drogi i prawdopodobnie dachował. Droga jest całkowicie zablokowana, ale policjanci wyznaczyli już objazd.

Do wypadku doszło kilka minut przed godz. 12.00. Według relacji kierowcy samochodu opel combo, który w zdarzeniu został lekko uszkodzony, jadąc od Łomży chciał on skręcić w lewo w drogę do Siemienia. Jadący za nim ciągnik siodłowy – prawdopodobnie chcąc uniknąć uderzenia w tył opla – zjechał na prawą stronę i wpadł do rowu wywracając się. Ślady na jezdni i w rowie, oraz wywrócona ciężarówka wskazują, że wszystko to działo się przy dużej prędkości. Dwie osoby jadące w ciężarówce zostały zabrane do szpitala. Na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznały.  Także oplem jechały dwie osoby.
Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przebieg wypadku.
Kilkanaście minut później w okolicach miejsca wypadku zatrzymał się kierowca skody, a jadący za nim kierowca tira nie zdążył zahamować i doszło do kolizji. Na szczęście w niej nikt z ludzi nie ucierpiał.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę