Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Internet coraz popularniejszy

Ponad 15 tysięcy zeznań przez internet złożyli w tym mieszkańcy Łomży i okolicy rozliczając się z fiskusem z ubiegłorocznych dochodów. Internetowych PiT-ów było o 24% więcej niż rok wcześniej i ten wzrost jest prawie najwyższy w województwie. Szybciej internetowców przybywało tylko w Wysokiem Mazowieckiem.

Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku podaje, że z roku na rok coraz więcej osób przekonuje się, że wysłanie PIT-a przez Internet, to najszybszy sposób na rozliczenie się z podatku dochodowego. Co więcej, podatnicy, którzy złożyli choć raz PIT drogą elektroniczną, nie chcą już wracać do wersji papierowej zeznania podatkowego. W ubiegłym roku mieszkańcy województwa złożyli przez internet 181 tysięcy 852 zeznań PIT, natomiast w tym roku już 213 tys. 342. To oznacza, że e-PIT jest o 17 % więcej niż przed rokiem.
Z podsumowania Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku wynika, że największy przyrost internetowców był w Wysokiem Mazowieckiem o 30%, w Łomży o 245 i Zambrowie o 23%. 
Najwięcej zeznań przesłali przez internet przesłali mieszkańcy Białegostoku – 81.470, Suwałk – 21.358, Łomży – 15.076, Augustowa – 8.985 i Bielska Podlaskiego – 8.519.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę