Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Koperta tylko dla... wybranych

Główne zdjęcie
Nowe koperty na Starym Rynku "dla pracowników i interesantów Biura Poselskiego"

Miejsca parkingowe na Starym Rynku w godzinach urzędowych są wysoce deficytowe. Posiadanie swojego stałego jest w cenie... władzy. To ona decyduje, gdzie są „koperty” i kto może na nich parkować. Zarządzanie nimi, to prawdziwe wyzwanie, które potrafi w osłupienie wprowadzić mieszkańców.

Prezydent Mariusz Chrzanowski i "Nowe miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych na Starym Rynku" (sierpień 2016 r., fot,. UM Łomża)
Prezydent Mariusz Chrzanowski i "Nowe miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych na Starym Rynku" (sierpień 2016 r., fot,. UM Łomża)
Tak wygląda to teraz
Tak wygląda to teraz

„Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski postanowił wygospodarować z parkingu na Starym Rynku dodatkowe dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych” – ogłaszał latem ubiegłego roku prezydencki asystent medialny Grzegorz Zawada. Jego artykuł o tym ważny i oczekiwanym społecznie przedsięwzięciu, ze zdjęciami prezydenta, pojawił się na oficjalnej stronie internetowej miasta. W treści nie ma nic o tym, że aby miejsce dla niepełnosprawnych prezydent mógł wygospodarować, musiał zabrać, przyznane kilka dni wcześniej, i także wydzielone kopertą, miejsca postojowe dla biura poselskiego. „Uprzejmości” władz były wówczas przyczyną wielu komentarzy i żartów. Teraz poszło w drugą stronę... Zabrano jedno z dwóch miejsc parkingowych  dla osób niepełnosprawnych, domalowano obok trzecie i przydzielono dwa dla pracowników biura poselskiego i jego interesantów.

Aby być precyzyjnym swoje Biuro Poselskie do lokalu pod adresem Stary Rynek 21/1 w ubiegłym roku przeniósł poseł Lech Antoni Kołakowski. Tak jak zarządzający kopertami jest z Prawa i Sprawiedliwości.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę