Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Wypadek w okolicach Kolna - nie żyje mężczyzna

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w nocy (03-04.06) na gminnej drodze w okolicach Kolna.

 

Roztrzaskany o drzewo samochód zauważył około 5:00 rano przejeżdżający tamtędy kierowca. W środku rozbitego auta był 27-letni mężczyzna. Niestety, już nie żył.

Na miejsce przyjechali policjanci i strażacy, którzy musieli ściągnąć samochód z drzewa. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę