Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Nieprzemyślane zawracanie na drodze - dwójka dzieci w szpitalu

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 8 na odcinku Białystok - Zambrów w pobliżu Mężenina. Kierujący osobowym BMW minął zjazd na Łomżę i postanowił zawrócić, wtedy zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym oplem vectrą.

Do zdarzenia doszło poza odcinkiem ekspresowym, na terenie budowy drogi, niedaleko Mężenina w kierunku Warszawy. Dwójkę dzieci - jedno z opla, drugie z BMW - przewieziono do szpitala. Jak podaje policja - obaj kierowcy byli trzeźwi.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę