Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Cyrk na Dzień Dziecka: sensacyjne motory w kuli śmierci w Łomży

Główne zdjęcie
Motor przy kuli śmierci

W Dniu Dziecka Cyrk Zalewski zaprasza wszystkich mieszkańców Łomży, a w szczególności rodziców z dziećmi, na niecodzienne widowisko. Tegoroczny program przygotowany przez najstarszą cyrkową rodzinę w Polsce to gratka dla wszystkich amatorów dobrej rozrywki. Częścią pokazu są motory w kuli śmierci. Team „motocrossowców” z Brazylii zachwyca energią, precyzją i widowiskowością.

Cyrk Zalewski zadbał o to, aby jego tegoroczny program zachwycił wszystkich miłośników sztuki cyrkowej. Najnowsze show będzie można podziwiać w Łomży na dwóch spektaklach, które odbędą się 1 czerwca (czwartek) o godzinie 14.00 i 17.00.

Wspaniały cyrkowy namiot stanie u zbiegu ulic Sybiraków i Zawadzkiej. Największą sensacją przedstawienia jest oczywiście show, które przyjechało do Polski prosto z Brazylii, a wcześniej zachwycało już widzów na całym świecie. Teraz mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci można zobaczyć w Polsce. Ale to nie jedyna atrakcja tegorocznego programu, jaki proponuje Cyrk Zalewski.

Widzowie zobaczą także: energetyczny pokaz Lasermana, wspaniałą woltyżerkę w wykonaniu utalentowanej młodej artystki z Polski, zabawny pokaz z udziałem niezwykle inteligentnych psów, wspaniałe papugi, a także majestatyczne wielbłądy i konie. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy akrobatyki, w programie znalazły się między innymi zachwycające akrobacje na szarfach i porywający pokaz akrobacji na… krzesłach.

Prawdziwym hitem jest niesamowity clown RiCO, który do łez bawi zarówno dorosłych jak i dzieci.

Trailer Łomża:

Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski to największy w Polsce cyrk. Jego właścicielami jest rodzina Zalewskich, w której tradycje cyrkowe sięgają już 9 pokoleń. Cyrk Zalewski powstał w 1993 r. Od 17 lat organizuje największą cyrkową imprezę w Polsce – Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej.

www.cyrk-zalewski.com.pl

Foto: Motor przy kuli śmierci
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę