poniedziałek, 15 października 2018 napisz DONOS@
181012054326.gif
181008123620.png
180924102637.png
181011100540.png
181001100146.png
181006032236.gif

Sasinowski prokurentem i pełnomocnikiem w MPWiK

Zbigniew Sasinowski (65 lat), jest prokurentem spółki i pełnomocnikiem zarządu ds. administracyjno-finansowych Miejskiej Spółki Wodociągów i Kanalizacji w Łomży. Funkcja Sasinowskiego, który latem ubiegłego roku, wraz z obecnym prezesem MPWiK Mariuszem Konopką, został z woli prezydenta Łomży powołany do zarządu miejskiej spółki, ale na przełomie stycznia i lutego tego roku formalnie złożył rezygnację z zasiadania w tym gronie, była dotychczas ukrywana. Konopka twierdzi, że to nie jest informacja publiczna...

Zbigniew Sasinowski (z lewej) prokurent i pełnomocnik zarządu ds. administracyjno-finansowych MPWiK i Mariusz Konopka (z prawej) prezes MPWiK (fot. UM Łomża)
Zbigniew Sasinowski (z lewej) prokurent i pełnomocnik zarządu ds. administracyjno-finansowych MPWiK i Mariusz Konopka (z prawej) prezes MPWiK (fot. UM Łomża)
Stary schemat organizacyjny MPWiK
Stary schemat organizacyjny MPWiK
Nowy schemat organizacyjny MPWiK
Nowy schemat organizacyjny MPWiK

Sasinowski to był działaczem Platformy Obywatelskiej, były prezesem Łomżyńskiego Klubu Sportowego, były dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, były już członkiem zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Łomży. Tę ostatnią funkcję pełnił od końca lipca ubiegłego roku do lutego tego roku. Formalnie zrezygnował, gdy Rada Nadzorcza spółki nie zdążyła w styczniu dostosować zarządu do uchwały zgromadzenia wspólników, czyli prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, o tym, że od lutego zarząd MPWiK ma być jednoosobowy. 
Sasinowski w miejskiej spółce pozostał, ale to jaką funkcję pełni było pilnie strzeżoną tajemnicą. Pytany przez nas prezes Mariusz Konopka twierdzi, że to nie jest informacja publiczna...
Teraz jest to już jawne. Od maja za zgodą prezydenta Łomży w spółce został wprowadzony nowy regulamin organizacyjny, a w nim jest funkcja "pełnomocnik zarządu ds. administracyjno-finansowych". To właśnie nim jest teraz Zbigniew Sasinowski, który – jak się okazuje jest także jednym z prokurentów w spółce. 

Co ciekawe  zgodnie z nowym regulaminem pod Sasinowskiego, pełnomocnika zarządu ds. administracyjno-finansowych MPWiK nie podległa ani główny księgowy, ani dział księgowości miejskiej spółki.

zobacz: Nowa koordynator w MPEC

180919093531.png

 
180925044145.png
181010092959.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę