Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Mleko w (stałej) cenie

Główne zdjęcie
Krowy na łące

W kwietniu średnia cena skupu mleka w województwie podlaskim wyniosła 137,63 zł za hektolitr. To o symbolicznie - kilkanaście groszy - więcej niż w marcu, choć w kraju zanotowano niewielki - o 0,4% - spadek cen mleka.

Według GUS średnia cena skupu mleka w Polsce w kwietniu wyniosła 130,93 zł, wobec 131,49 zł w marcu, czyli była niższa o 0,4 %, ale jak zaznacza urząd jednocześnie była wyższa o 27,4% niż w kwietniu ub. roku.

W województwie podlaskim rolnicy tradycyjnie już otrzymują najwyższą cenę za mleko. W kwietniu było to 137,63 zł/hl, wobec 137,51 w marcu, 137,9 w lutym i 136,93 w styczniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę