Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Uwaga kierowcy od środy inaczej na Zawadzkiej

Główne zdjęcie
Projekt organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej z ulicami Niemcewicza i Łagody po wykonaniu wszystkich prac

Na remontowanym odcinku ulicy Zawadzkiej na odcinku od Piłsudskiego do Przykoszarowej od środy ma nastąpić zmiana organizacji ruchu. Drogowy z łomżyńskiego oddziału Unibep S.A., wykonujący na zlecenie miasta rozbudowę dotychczas jednojezdniowej ulicy na dwujezdniową, przystąpią od przebudowy newralgicznego skrzyżowania Zawadzkiej z ulicami por. Łagody i Niemcewicza.

Jak informuje Łukasz Czech z ratusza w związku z tym zamknięta zostanie możliwość przejazdu przez te skrzyżowanie. Ponadto nie będzie możliwości wjechania z ul. Piłsudskiego w ulicę Zawadzką „w górę” w kierunku ul. Przykoszarowej. Natomiast otwarty dla ruchu zostanie odcinek od ul. Przykoszarowej do ul. Sybiraków i tamtędy zostanie skierowany ruch pomiędzy osiedlami Konstytucji i Armii Krajowej.

Prace drogowców z Unibep na ok. 430 metrowym odcinku ul. Zawadzkiej trwają od sierpnia ubiegłego roku i zgodnie z pierwotnym planem miały zakończyć się do połowy czerwca. Niemniej ratusz już po zleceniu prac zdecydował o wprowadzeniu modyfikacji i budowie żądanej przez mieszkańców sygnalizacji świetlnej przejścia dla pieszych przez ul. Zawadzką na skrzyżowaniu z ulicami por. Łagody i Niemcewicza. Teraz w kolejnym przetargu miasto poszukuje wykonawcy tej sygnalizacji. Zgodnie z ogłoszeniem ma na być zainstalowana tu do 28 czerwca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę