Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Stylowe dzieciaki w Bursztynowej

Galeria Bursztynowa ogłosiła casting dla dzieci do udziału w akcji „Stylowe dzieciaki”. Do wygrania 500 zł na zakupy oraz mnóstwo upominków.

 

Twoje dziecko lubi się stroić i ładnie wyglądać, a także chętnie stanie przed obiektywem aparatu? W ramach akcji „Stylowe dzieciaki” wybierzemy 10 dzieci w wieku od 3 do 14 lat, które wezmą udział w sesji zdjęciowej [22 i 23 maja]. Dzieci podczas sesji zaprezentują kolekcje znanych marek tj. Reporter Young, 5.10.15, Coccodrillo oraz Wójcik. Każde dziecko otrzyma upominki od partnerów akcji.

Dodatkowo, dzieci wezmą udział w konkursie z okazji Dnia Dziecka. Do wygrania jest 500 zł na zakupy.

Szczegóły akcji znajdziecie na stronie Galerii Bursztynowej

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę