Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Koniec szkoły i początek wakacji.

Blisko 220 tys. podlaskich uczniów kończy dziś rok szkolny i rozpoczyna wakacje. Kwiaty, upominki i podziękowania towarzyszą wszystkim nauczycielom. W szkołach kończą się uroczystości. Na świadectwach z klas I - III, nie ma stopni. Zamiast jedynki czy szóstki uczniowie dostali ocenę opisową. Nauczyciel opisuje, jakie umiejętności uczeń zdobył i z czym ma kłopoty. Uczniowie najmłodszych klas mogli być spokojni także dlatego, że w trzech pierwszych klasach wszyscy dostają promocję. Tylko w bardzo nielicznych wypadkach za zgodą rodziców i uzyskaniu opinii lekarza czy poradni psychologiczno-pedagogicznej można zostawić dziecko na drugi rok.


W całej Polsce około 6 mln 800 tysięcy uczniów dostało dziś świadectwa rozpoczynając tym samym wakacje. W naszym województwie różnego rodzaju kolonie i półkolonie organizuje kilka stowarzyszeń i fundacji. Już jutro na wypoczynek wyruszy grupa dzieci skupiona wokół Stowarzyszenia "Droga". To najbiedniejsze maluchy z naszego regionu, dlatego wiele z nich nigdy dotąd nie było na żadnych turnusach. Dla nich będzie to pierwsza wielka przygoda wakacyjna w życiu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę