Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wpadł z amfetaminą

We wtorek policjanci zatrzymali w Łomży 34-letniego kierowcę osobowego forda przy którym znaleziono blisko 10 gramów amfetaminy. Jak się okazało mężczyzna prawdopodobnie kierował pojazdem będąc pod wpływem środków narkotycznych.

Ewelina Szlesińska podaje, że zatrzymany do kontroli kierowca forda pomimo tego, że był trzeźwy, zachowywał się nerwowo i nie potrafił udzielić odpowiedzi na zadawane przez funkcjonariuszy pytania. Nie posiadał też przy sobie żadnych dokumentów, ale miał rozszerzone źrenice i szkliste oczy. W pewnym momencie 34-latek wyrzucił torebkę foliową z białym proszkiem. Okazało się, że było w niej około 10 gramów amfetaminy. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badania mężczyzny narkotesterem dały wynik pozytywny. Kierowca, mieszkaniec województwa mazowieckiego, został zatrzymany i przewieziony do szpitala, gdzie pobrano od niego krew, aby przeprowadzić badania laboratoryjne na zawartość substancji narkotycznych.

34-latek noc z wtorku na środę spędził w policyjnym areszcie, a wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Jak podaje policja kwestia postawieniu mu jeszcze zarzutów kierowania samochodem pod wpływem narkotyków, uzależniona jest od wyniku badania krwi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę