Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Złapali seryjnego podpalacza recydywistę

Główne zdjęcie
Policjanci schwytali odpowiedzialnego za pożar w piwnicy bloku przy Niemcewicza

Policjanci ustalili i zatrzymali 35-letniego mieszkańca Łomży podejrzanego o szereg podpaleń kontenerów ze śmieciami a także podpalenie piwnicy w bloku przy Niemcewicza. Jak przekazuje asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, okazało się, że mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Do kilkakrotnych podpaleń śmieci w kontenerach dochodziło w Łomży w styczniu i lutym br. W  ich wyniku powstały straty oszacowane na ok. 24 tysiące złotych. Intensywna praca  kryminalnych z Łomży pozwoliła na ustalenie osoby podejrzanej o spowodowanie tych pożarów. W środę mundurowi zatrzymali 35-letniego mieszkańca miasta. Okazało się, że mężczyzna może mieć związek jeszcze z jednym zdarzeniem do którego doszło 8. stycznia w budynku przy ulicy Niemcewicza. Po południu wybuchł pożar w piwnicy, który spowodował duże zadymienia na klatce schodowej, w konsekwencji czego dwie osoby zostały zabrane do szpitala. 
W wyniku pożaru uszkodzeniu uległa między innymi instalacja elektryczna i telewizyjna, ściany oraz wyposażenie i przedmioty znajdujące się w trzech komórkach piwnicznych, a także uszkodzone zostały ściany w jednym z mieszkań – podaje policja zaznaczając, że pokrzywdzeni swoje straty oszacowali wówczas na łączną kwotę ponad 4300zł. 
Zdaniem policji zatrzymany 35-latek jest odpowiedzialny także za to zdarzenie. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw przeciwko mieniu w warunkach recydywy. Sprawą zajmie się teraz sąd.

zobacz: Pożar w piwnicy bloku przy Niemcewicza


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę