Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Bursztynowa zaprasza na Jarmark Wielkanocny

Galeria Bursztynowa zaprasza miłośników regionalnych produktów na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 8 i 9 kwietnia. W trakcie targu będzie można kupić także upominki i ozdoby świąteczne.

Jarmark Wielkanocny w Galerii Bursztynowej to świetna okazja, aby zaopatrzyć swoje domowe gniazdko w przepiękne ręcznie wykonywane ozdoby świąteczne. W trakcie jarmarku będzie można kupić wykonane przez twórców ludowych i nie tylko, świąteczne upominki, ozdoby i palmy wielkanocne. Ponadto, na naszych klientów będą czekać spożywcze produkty regionalne oraz domowego wyrobu, takie jak: sery korycińskie, wędliny, kaszanka, pieczywo, ciasta, chałwa, pierogi, krokiety, miody, piwo kozicowe, a także zioła.

Zapraszamy w dniach 8 i 9 kwietnia.

galeriabursztynowa.com.pl

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę