Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zabójstwo w Kolnie - nie żyje 35-latek

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Mieszkaniec Kolna został zabity w swoim mieszkaniu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń prokuratury, 35-latek zginął od ran zadanych nożem.

Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok pełniący obowiązki Prokuratora Rejonowego w Kolnie Przemysław Chrzanowski, do zabójstwa doszło w obecności matki zabitego mężczyzny. Napastnik wyważył drzwi do mieszkania i obezwładnił kobietę, a później zaatakował jej syna. Doszło do szamotaniny, w trakcie której 35-latek został zraniony nożem w szyję.

Według informacji przekazanej przez świadków najprawdopodobniej mężczyźni pokłócili się o pieniądze. Napastnik stał przed blokiem, a zaatakowany później mężczyzna rozmawiał z nim przez kuchenne okno. Jak mówi Przemysław Chrzanowski, jeden z nich miał się domagać zwrotu pieniędzy.

Napastnik jest teraz poszukiwany przez policję. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę