Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Utrudnienia na drodze do Warszawy

Jadący do Warszawy kierowcy muszą liczyć się z jeszcze większymi utrudnieniami w ruchu. Drogowcy poinformowali że na odcinku do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej do węzła Poręba, czyli na odcinku o długości 16,11 km., od wtorku do piątku (od 21 do 25 marca), w godzinach 07.00 – 17.00, wystąpią utrudnienia w ruchu związane z wykonywaniem napraw cząstkowych nawierzchni używanej obecnie drogi.

Tymczasowa organizacja ruchu przewiduje ręczne kierowanie pojazdami, a co za tym idzie – puszczanie samochodów wahadłowo, co może powodować lokalne zatory i przestoje w podróży.

GDDKiA przypomina że, informacje o aktualnej sytuacji na drogach krajowych będących w zarządzie GDDKiA, dostępne są dla kierowców całodobowo pod ogólnopolskim numerem informacji drogowej - 19 111 oraz na stronie www.gddkia.gov.pl, w „Serwisie dla kierowców".


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę