Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Za fałszywe studolarówki trafili do aresztu

Na trzy miesiące sąd aresztował na razie dwóch przedsiębiorczych mężczyzn, którzy usiłowali sprzedawać w Grajewie fałszywe studolarówki. Kiedy 27-letniemu grajewianinowi, Przemysławowi K. udało się sprzedać w jednym z kantorów w tym mieście taki banknot, policja była już na jego tropie. Wcześniej bowiem, podczas podobnej próby sprzedaży w innym punkcie sprzedaży walut, nie tylko kasjerka nie kupiła od niego fałszywek, ale usiłowała go wylegitymować, a gdy mężczyzna uciekł pozostawiając banknoty, zdążyła jeszcze spisać numery samochodu, którym odjeżdżał. W tym samochodzie policjanci znaleźli jeszcze kilka podrobionych studolarówek, a kolejnych 30 w mieszkaniu drugiego z oszustów - 26-letniego Dariusza R. mieszkańca gminy Trzcianne.


Mężczyznom postawiono zarzuty posiadania oraz wprowadzenia i usiłowania wprowadzenia do obiegu fałszywych banknotów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę