Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Unieważnione matury

Czterdzieści cztery prace unieważnione jako niesamodzielne- to ostateczny wynik sprawdzania tegorocznych prac maturalnych w województwie podlaskim - poinformowała dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, Helena Sutyniec. Prace wraz z opiniami ekspertów analizujących wstępne spostrzeżenia sprawdzających trafiały na biurko dyrektor etapami i tak samo były uniewążniane - ostatnie 14 unieważnień podpisane zostało dziś. Jest to jednak już koniec tegorocznego sprawdzania wszystkich prac pisanych w pierwszym terminie. Matury w drugim terminie były zaś zdawane pod szczególnym nadzorem pracowników komisji, którzy nie zgłosili żadnych zastrzeżeń.


Najwięcej prac, bo 24 unieważnionych zostało z historii, 8 z matematyki, 6 z wiedzy o społeczeństwie i po dwie z języka polskiego, angielskiego i biologii. Wszyscy maturzyści, którym unieważniono matury będą mogli zdawać je w sesji zimowej, w styczniu przyszłego roku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę