Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Rekordowy 25. Finał WOŚP

Zebraliśmy 84 113,87 zł + 57,05 Euro + 14,83 Dolarów amerykańskich + 160 Rubli i 5,3 Funta – mówi na gorąco Monika Orłowska – Laskowska, szefowa łomżyńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 25. finału. - cieszy, że nie było negatywnych emocji do wolontariuszy – dodaje. Prawie 100 wolontariuszy kwestowało w mieście i okolicy dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów, a pogoda im sprzyjała.

Dzień finału toczył się w różnych miejscach. O 12.00 nad Narwią łomżyńskie morsy wrzucali do puszek wchodząc do lodowatej wody. Wielu z nich dziś po raz pierwszy zanurzyło się w lodowatej wodzie. Brawo. Dzieciom zaś przygotowano karuzelę na bryle lodu. Biblioteka publiczna oddział dla dzieci przygotowała popołudnie w bibliotece, zaś w filii Nr 2 była impreza pt. "Biblioteka dla każdego człowieka".

Wolontariusze przez cały dzień kwestowali m.in. na ulicach, placach, pubach czy przed kościołami. W Galerii Veneda, gdzie była główna scena wydarzeń wystąpiły łomżyńskie zespoły. Frekwencja w Galerii mogłaby być lepsza. Dla tych co przyszli wystąpili m.in.: Holy Water, MADBEE, Cassel, The EAST, Na Przekór, Lupa czy Elephant In The Room. Tu  każdy bezkarnie mógł dowolnie pomalować, a może pobazgrać samochód, który latem wystartuje w kolejnej edycji wyścigów wraków. Kilka minut po 20.00 przed Venedą wszystkimi kolorami wybuchło światełko do nieba. Policja we wstępnych informacjach mówi, że dzień ten upłynął spokojnie, bez żadnych incydentów.

Foto:
Foto: Filia Nr 2 MBP
Foto: Filia Nr 2 MBP
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Monika Orłowska – Laskowska
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę