Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 września 2021 napisz DONOS@

Rekordowy 25. Finał WOŚP

Zebraliśmy 84 113,87 zł + 57,05 Euro + 14,83 Dolarów amerykańskich + 160 Rubli i 5,3 Funta – mówi na gorąco Monika Orłowska – Laskowska, szefowa łomżyńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 25. finału. - cieszy, że nie było negatywnych emocji do wolontariuszy – dodaje. Prawie 100 wolontariuszy kwestowało w mieście i okolicy dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów, a pogoda im sprzyjała.

Dzień finału toczył się w różnych miejscach. O 12.00 nad Narwią łomżyńskie morsy wrzucali do puszek wchodząc do lodowatej wody. Wielu z nich dziś po raz pierwszy zanurzyło się w lodowatej wodzie. Brawo. Dzieciom zaś przygotowano karuzelę na bryle lodu. Biblioteka publiczna oddział dla dzieci przygotowała popołudnie w bibliotece, zaś w filii Nr 2 była impreza pt. "Biblioteka dla każdego człowieka".

Wolontariusze przez cały dzień kwestowali m.in. na ulicach, placach, pubach czy przed kościołami. W Galerii Veneda, gdzie była główna scena wydarzeń wystąpiły łomżyńskie zespoły. Frekwencja w Galerii mogłaby być lepsza. Dla tych co przyszli wystąpili m.in.: Holy Water, MADBEE, Cassel, The EAST, Na Przekór, Lupa czy Elephant In The Room. Tu  każdy bezkarnie mógł dowolnie pomalować, a może pobazgrać samochód, który latem wystartuje w kolejnej edycji wyścigów wraków. Kilka minut po 20.00 przed Venedą wszystkimi kolorami wybuchło światełko do nieba. Policja we wstępnych informacjach mówi, że dzień ten upłynął spokojnie, bez żadnych incydentów.

210819083017.gif
Foto:
Foto: Filia Nr 2 MBP
Foto: Filia Nr 2 MBP
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Monika Orłowska – Laskowska
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę