Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

30 LAT PLASTYKI ŁOMŻYŃSKIEJ

Galeria Sztuki Współczesnej w Łomży zaprasza od 15 czerwca 2005 roku na wystawę środowiskową „30 lat plastyki łomżyńskiej”. Swoje prace prezentuje tu 21 artystów. Są wśród nich twórcy osiadli w Łomży od 30 lat oraz ci, którzy ukończyli studia plastyczne zaledwie 2 lata temu.

Plastycy łomżyńscy zajmują się wieloma dziedzinami sztuki: malarstwem, rysunkiem, rzeźbą, medalierstwem, tkaniną artystyczną, ilustracją książkową, scenografią teatralną, witrażownictwem, aranżowaniem wystaw, a także projektowaniem wnętrz oraz unikatowej odzieży. Na ekspozycję w Galerii Sztuki Współczesnej składa się kilkadziesiąt prac o różnorodnym charakterze: od obrazów olejnych, poprzez akwarele, grafiki, szkice i rysunki, po projekty scenografii i witraże. Wśród tematów dominują pejzaże i portrety, dosyć liczne są także abstrakcje i kompozycje metaforyczne. Od ostatniej wspólnej prezentacji miejscowych artystów minęło kilka lat i warto przyjrzeć się aktualnemu obliczu plastyki łomżyńskiej.
Wystawa czynna będzie do 10 lipca 2005 roku.

Karolina Skłodowska - Kierownik Galerii
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę