Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pożar domu w Kisielnicy - 4 osoby bez dachu nad głową

Czteroosobowa rodzina straciła dach nad głową po pożarze domu w Kisielnicy w powiecie łomżyńskim. Dwoje dorosłych i dwoje dzieci udało się wydostać z płonącego budynku jeszcze przed przyjazdem strażaków. Nic im się nie stało.

Całkowicie spłonęły dach i poddasze jednorodzinnego domu. Strażacy musieli rozebrać sufit, aby dostać się do źródeł ognia. W akcji gaśniczej brał udział specjalny podnośnik, na miejscu obecne było też pogotowie energetyczne i policja. 

Rodzina, która ucierpiała w pożarze nie potrzebowała pomocy z urzędu gminy. Jak informują strażacy, prawdopodobnie pomogli im sąsiedzi lub rodzina. 

Straty oszacowano na 200 tysięcy złotych, ale udało się uratować mienie warte ok. 300 tysięcy złotych. Strażacy wstępnie ustalili, że przyczyną pożaru mogły być wady urządzeń elektrycznych. Sprawę wyjaśnia policja.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę