Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Świąteczna Zbiórka Żywności

W całej Polsce – również w Podlaskiem – rozpoczyna się trzydniowa (25-27.11) Świąteczna Zbiórka Żywności. Można podarować m.in. cukier, konserwy czy słodycze. Wolontariusze będą zbierać jedzenie, które tuż przed Bożym Narodzeniem trafi do najuboższych mieszkańców regionu – rodzin wielodzietnych, osób samotnych czy bezdomnych. Potrzebne są głównie produkty z długim terminem ważności, takie jak: olej, makaron, mąka, konserwy czy słodycze.

Akcję, jak co roku, organizują Banki Żywności. Najbliższa odbywa się pod hasłem "Dodaj Świętom Smaku" i potrwa do niedzieli (27.11).

W województwie podlaskim wolontariuszy będzie można spotkać w ponad dwustu sklepach w 24 miejscowościach, m.in. w Suwałkach, Łomży, Białymstoku, Michałowie czy Siemiatyczach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę