Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Cena mleka szybko rośnie

Na rynku rolnym w październiku 2016 r., zarówno w skupie jak i na targowiskach w skali miesiąca odnotowano spadek cen większości podstawowych produktów rolnych z wyjątkiem cen skupu żyta, owsa i mleka – podał GUS. Za 1 hl mleka w październiku płacono w skupie 120,29 zł, tj. więcej o 7,6% niż przed miesiącem. Cena skupu mleka w Polsce rośnie od czerwca...

W województwie podlaskim średnia cena skupu mleka w październiku była najwyższa w kraju – wyższa od średniej o ponad 6 gr. Za hektolitr mleka mleczarnie płaciły rolnikom średnio po 126,45 zł wobec 118,51 zł we wrześniu, 112,69 zł w sierpniu i 110,86 w lipcu. To oznacza, że w tym czasie cena skupu mleka wzrosła już o 14% i siagnęła pozimy cen z połowy 2014 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę