Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne zaczadzenie?

Ciało mężczyzny odnaleźli strażacy w domu w Uśniku koło Śniadowa. Informację potwierdza policja. - Na miejscu pracują policjanci i prokurator ustalając okoliczności zdarzenia – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.

Straż pożarna do Uśnika została wezwana po godzinie ósmej. Dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży informuje, że wezwanie było związane z koniecznością przewietrzenia zaczadzonego domu.    Jak się okazało wewnątrz domu znaleziono ciało mężczyzny. 
Na miejscu pracują służby. Trwa też ustalanie okoliczności zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę