Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Zarzuty znieważenia sądu i sędzi dla protestującego ojca

Zarzut znieważenia sądu i sędzi usłyszał jeden z ojców, który protestował w wakacje przed łomżyńskim sądem. Przy ulicy Polowej w Łomży Bogdan W. postawił przyczepę kempingową i przez miesiąc prowadził swój protest. Jak mówi Maria Kudyba z Prokuratury Okręgowej w Łomży, swoimi wypowiedziami złamał prawo. Jak dodaje, Bogdan W. obrażał sąd i sędzię zarówno przez hasła umieszczone na banerach jak i w wywiadach udzielanych dziennikarzom.

Bogdan W. zarzucał, że sędzia - nie reagując z urzędu na nieprawidłowości - pozwalała matkom manipulować dziećmi, bić je i zastraszać.

 

Mężczyźnie za zniewagę sądu grozi kara do dwóch lat więzienia. (pw/mm)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę