Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowe kierunki kształcenia w Łomży.

Trzy nowe kierunki kształcenia mają powstać w łomżyńskiej Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiebiorczości. Władze placówki wystąpiły do marszałka województwa podlaskiego z prośbą o przekazanie obiektów byłego Liceum Medycznego, gdzie przy pomocy Akademii Medycznej miałby powstać Wydział Pielęgniarski. Na bazie kadry i doświadczeń Kolegium Językowego planowane jest uruchomienie w łomżyńskiej szkole Instytutu Jezyków Obcych, trwają także rozmowy z kierownictwem warszawskiej AWF o możliwości utworzenia placówki kształcącej w kierunku: wychowanie fizyczne.


Pomagający w tych zabiegach rektorowi poseł Mieczysław Czerniawski przyznał, że największym problemem w realizacji tych planów są finanse. Jego zdaniem w utrzymaniu placówki bardziej powinny wziąć udział władze Łomży.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę