Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znane są już terminy poprawkowych matur w woj. podlaskim

13 czerwca powtórny egzamin maturalny z matematyki będą pisać uczniowie z Liceum z Litewskim Językiem Naucznia w Puńsku, 15 czerwca matura zhistorii będzie powtórzona w Liceum Ogólnokształacącym nr 2 w Łomży - tak poinformowała dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, Helena Sutyniec.Egzamin w Puńsku będzie powtórzony ze względu na to, że w pierwszym terminie zostały przygotowane błędnie przetłumaczone arkusze maturalne, w Łomży zadecydowały o tym błędy proceduralne podczas trwania egzaminu (ławki stały zbyt blisko siebie, uczniowie porozumiewali się podczaspisania). W kilku innych szkołach w województwie podlaskim uczniowie, którym udowodniono niesamodzielne pisanie prac będą musieli także pisać jeponownie, ale dopiero w sesji zimowej w styczniu 2006 r.

Taki los spotka np. wszystkich, którzy wybrali maturę z matematyki w Liceum w Hajnówce iponad dwudziestu uczniów (połowę wszystkich piszących) z historii w jednymz liceów profilowanych. Podejrzenie o niesamodzielne pisanie prac, a więc i powtórny egzamin w styczniu dotyczy także grupy maturzystów piszących wjednej z łomżyńskich szkół średnich maturę z biologii. W tej sprawie ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę