Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
Wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Dwie osobówki zderzyły się z ciężarówką. DK 61 zablokowana

Na trasie Łomża - Stawiski zderzyły się dwa samochody osobowe z ciężarowym. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga krajowa nr 61 w miejscu wypadku jest zablokowana

Do zdarzenia doszło w Kisielnicy. Z relacji świadka wynika, że jadący od strony Stawisk peugeot zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Trzeci z kierowców uderzył w tył hamującego tira.

Kierowcy samochodów osobowych próbują omijać miejsce wypadku, jadąc polem. Samochody ciężarowe muszą poczekać na odblokowanie drogi. Policja zaleca objazdy w kierunku Grajewa drogą krajową nr 64 do Jeżewa i dalej przez Białystok.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę