Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

III Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku

Blisko 1 300 osób: biznesmenów, polityków, inwestorów, samorządowców, ekspertów i naukowców bierze udział we Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku. Uczestnicy dyskutują o perspektywach rozwoju Polski Wschodniej.

Przewidzianych jest 30 debat i wydarzenia towarzyszące, takie jak wybór najlepszych młodych firm - start-upów, promocja wiedzy o gospodarce i przedsiębiorczości wśród młodzieży. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in.: rola Wschodu, transgraniczne projekty współpracy, geopolityczne i gospodarcze problemy oraz zagrożenia dla europejskiej stabilizacji, kwestie związane z inwestycjami, funduszami unijnymi, eksportem, energetyką, przemysłem rolno-spożywczym, rynkiem zdrowia i turystyką.

Poznamy także laureatów dwóch konkursów: Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej oraz TOP Pracodawcy Polski Wschodniej. III Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku odbywa się w czwartek i piątek (22-23.09) w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ulicy Odeskiej. Organizatorem imprezy jest Wojciech Kuśpik prezes Grupy PTWP.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę