Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Sprawcy zidentyfikowani

Policja ustaliła osoby biorące udział w piątkowym wieczornym zajściu na Placu Kościuszki. - Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych, a zatrzymanie trzeciego jest tylko kwestią czasu – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży dodając, że policjanci ustalają udział tych osób w zajściu.

Chodzi o zajście opisane przez nas w artykule pt. „Walenie po mordzie to nie jest patriotyzm”. 25-letni mieszkaniec Łomży, który był jednym z koordynatorów IV Europejskiego Festiwalu Filmowego i Sztuk Wszelakich „Łomża JA i TY”, idąc w piątek około 20. wieczorem z Rumunką z zaproszonej na festiwal grupy tańca integracyjnego, po lekarstwa do apteki, zostali zaatakowani przez trzech mężczyzn. Rumunka uciekła, Polak został pobity. 
Według wstępnych ustaleń policji w całym zajściu nie było podłoża narodowościowego, a raczej zwykła chuliganka. 
Przypomnijmy poszkodowany 25-latek mówił, że jeden z napastników miał orzełka na piersi i emblematy Polski Walczącej na rękawach i podejrzewał, że mogli stać się celem ataku bo mówiliśmy po angielsku. 

zobacz: „Walenie po mordzie to nie jest patriotyzm”

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę