poniedziałek, 11 grudnia 2017 napisz DONOS@

Przez uprzejmość stuknął samochód

Autobus komunikacji miejskiej na ul Wojska Polskiego około godz. 8.00 najechał na tył seata. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale prawdopodobną przyczyną zdarzenia była uprzejmość kierowców.

Okazuje się bowiem, że jadąc w korku na ul. Wojska Polskiego od ul. Sikorskiego do pl. Kościuszki kierowcy grzecznościowo umożliwili włączenie się do ruchu klientom sklepu Biedronka. I tak stał sznur samochodów. ale nie zauważył tego kierowca miejskiego MPK i najechał na tył stojącego w korku seata. Nikomu nic się nie stało. Kierowca autobusu został ukarany mandatem.

Policja przypomina, aby podczas jazdy w korku, zachować czyjność i skupienie, ponieważ wtedy to często dochodzi do najechanie na tył pojazdu. Chocby w niniony weekend, kiedy tworzą się zatory i korki na drogach dojazdowych do miasta i w samym mieście doszło do dwóch podobnych zdarzeń. Przy dojeżdżaniu do wzniesień czy górek także mogą wystąpić takie sytuacje i dlatego na zachowanie szczególnej ostrośności w korkach zwraca uwagę policja.

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0