Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
Wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Policjant z Zambrowa po raz kolejny narażał swoje życie by ratować nieprzytomnego mężczyznę

Najpierw odebrał z rąk wiceministra MSWiA Jarosława Zielińskiego nagrodę za uratowanie tonącego mężczyzny, kilka godzin później ruszył na ratunek 53-latkowi w płonącym mieszkaniu. Sierżant sztabowy Damian Grabowski z Zambrowa po raz kolejny narażał swoje życie by ratować nieprzytomnego mężczyznę.

W sobotę późnym popołudniem funkcjonariusz, w patrolu razem z kolegą - starszym sierżantem Wojciechem Chaberkiem z zambrowskiej policji, otrzymali sygnał o dymie wydobywającym się z okna mieszkania w bloku na terenie jednego z miejskich osiedli.

Policjantom nie udało się sforsować zablokowanych drzwi - więc weszli przez okno. Damian Grabowski z dachu radiowozu wskoczył na parapet, wyważył okno, dostał się do środka i odblokował drzwi mieszkania.

W zadymionym mieszkaniu leżał nieprzytomny mężczyzna - z kuchni wydobywały się płomienie. Policjanci ewakuowali mężczyznę, odcięli dopływ gazu i ugasili ogień.

Po udzieleniu pierwszej pomocy przekazali 54-letniego zambrowianina pogotowiu ratunkowemu. Życiu uratowanego mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę