Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Niedziela Św. Rocha 2016

Rocha-2016.gif

„Niedziela św. Rocha” w Skansenie Kurpiowskim w Nowogrodzie przypada w tym roku 14 sierpnia. Imprezę uświetni występ Kapeli Brodów, która ma w repertuarze m.in. utwory świeckie i religijne pochodzące ze zbiorów Oskara Kolberga. Muzycy grają na oryginalnych lub zrekonstruowanych instrumentach, takich jak: lira korbowa, cymbały, basetla. Tradycyjnie już do Skansenu zawita także Kapela Kurpiowska z Nowogrodu. Przybędzie również bursztyniarz, garncarz, kowal, rzeźbiarze, wycinankarki i inni twórcy ludowi, a w sprzedaży będą wycinanki, kwiaty z bibuły, biżuteria, obrusy, hafty i koronki, ceramika, wyroby ze słomy, drewna i wikliny, a także rzeźby, obrazy i zabawki. W programie przewidziano również liczne atrakcje i konkursy dla dzieci. Nie zabraknie przysmaków regionalnych: sera, pieczywa, ciast i słodyczy, piwa kozicowego i pampuchów oraz smakowitych potraw opartych na tradycyjnych recepturach. Udostępnione będą wszystkie skansenowskie obiekty. Serdecznie zapraszamy od godz. 10 do 18.

 

 

Grzegorz Gwizdon
pt, 05 sierpnia 2016 07:59
Data ostatniej edycji: pt, 05 sierpnia 2016 08:05:04

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę