Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

ARiMR podzieliła pieniądze - wsparcie dostanie tylko co 4 zainteresowany

Zainteresowanie było duże bo chodzi o duże pieniądze. Ponad sześciuset rolników z województwa podlaskiego otrzyma dofinansowanie na modernizację gospodarstw. Wnioski złożyło 4 razy więcej osób. Najwięcej pieniędzy 900 tysięcy zł. można było dostać na rozwój hodowli trzody chlewnej. W Podlaskiem takie dopłaty otrzyma 7 rolników.

500 osób dostanie po pół miliona zł. na innowacje lub zmianę profilu produkcji. 80 rolników będzie miało dofinansowanie na produkcję mleka, a 20 na hodowle produkcję bydła mięsnego.

W sumie, do Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wpłynęło ponad 2400 wniosków o pomoc. W kraju - ponad 30 tysięcy.

Zapotrzebowanie znacznie przekracza kwoty, jakie Agencja może przeznaczyć na wypłaty, ale Ministerstwo Rolnictwa nie wyklucza przesunięć pieniędzy z kolejnych naborów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę