Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wywrócił się TIR - 20 ton jabłek na drodze

Główne zdjęcie
fot. Kamil Brzostowski

W miejscowości Zambrzyce - Króle na trasie Zambrów - Białystok na krajowej "ósemce" nocy wywrócił się TIR przewożący ponad 20 ton jabłek. Kierowca przez godzinę uwięziony był w aucie. W wydostaniu się pomagali mu strażacy.

Teraz trwa przeładunek owoców z wywróconego TIR-a. Utrudnienia na drodze krajowej nr 8 mogą potrwać nawet do południa, policjanci wyznaczyli objazdy: dla samochodów osobowych przez Łomżę, dla ciężarowych przez Zambrów.

Jak podała policja: około godziny 23:10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 8, w rejonie miejscowości Zambrzyce Króle. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam wstępnie ustalili, że ciężarowe volvo z naczepą wiozące jabłka, jadące w kierunku Białegostoku, z nieustalonych przyczyn nagle przewróciło się. Kierujący nim 47 letni obywatel Rosji nie doznał obrażeń zagrażających jego życiu. Był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają teraz zambrowscy policjanci.

210407125521.jpg
Foto: fot. Kamil Brzostowski
Foto: fot. Kamil Brzostowski
Foto: fot. KWP Białytsok
Foto: fot. KWP Białytsok
Foto: fot. KWP Białytsok
Foto: fot. KWP Białytsok
Foto: fot. KWP Białytsok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę