poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wywrócił się TIR - 20 ton jabłek na drodze

W miejscowości Zambrzyce - Króle na trasie Zambrów - Białystok na krajowej "ósemce" nocy wywrócił się TIR przewożący ponad 20 ton jabłek. Kierowca przez godzinę uwięziony był w aucie. W wydostaniu się pomagali mu strażacy.

Teraz trwa przeładunek owoców z wywróconego TIR-a. Utrudnienia na drodze krajowej nr 8 mogą potrwać nawet do południa, policjanci wyznaczyli objazdy: dla samochodów osobowych przez Łomżę, dla ciężarowych przez Zambrów.

Jak podała policja: około godziny 23:10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 8, w rejonie miejscowości Zambrzyce Króle. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam wstępnie ustalili, że ciężarowe volvo z naczepą wiozące jabłka, jadące w kierunku Białegostoku, z nieustalonych przyczyn nagle przewróciło się. Kierujący nim 47 letni obywatel Rosji nie doznał obrażeń zagrażających jego życiu. Był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają teraz zambrowscy policjanci.

Foto: fot. Kamil Brzostowski
Foto: fot. Kamil Brzostowski
Foto: fot. KWP Białytsok
Foto: fot. KWP Białytsok
Foto: fot. KWP Białytsok
Foto: fot. KWP Białytsok
Foto: fot. KWP Białytsok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0