Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Młodzi zambrowianie zwycięzcami konkursu "Epoka Prymasa Tysiąclecia"

Joanna Rzodkiewicz z zambrowskiego Gimnazjum nr 1 i Michał Daniłowski z Zespołu Szkół nr 1 w Zambrowie zostali zwycięzcami w swoich kategoriach w finale trzeciej edycji konkursu "Epoka Prymasa Tysiąclecia". W konkursie brało udział kilkuset uczniów ze szkół województw podlaskiego i mazowieckiego. W finale zmierzyło się 46 najlepszych z 16 placówek. Wśród gimnazjalistów drugie miejsce zajął Andrzej Dunikowski z pierwszego gimnazjum w Zambrowie, trzecie - Anna Wróblewska z Zespołu Szkół w miejscowości Rosochate Kościelne.


W gronie uczniów szkół średnich na drugim miejscu uplasował się Damian Marciniak z Zespołu Szkół w Czyżewie, na trzecim Urszula Drągowska z III LO w Białymstoku. Przewodniczący jury prof. Cezary Kuklo z białostockiego oddzialu IPN wyraził uznanie dla wiedzy wszystkich uczestników konkursu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę