Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolizja na drodze do Wizny

Do kolejnego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie na krajowej 64 Łomża – Jeżewo w okolicach skrzyżowania z drogą do Wiktorzyna. Zderzyły się tu trzy samochody, przy czym tym razem nikomu z ludzi nic złego się nie stało. Przez pewien czas trwały utrudnienia w ruchu, bo strażacy musieli oczyścić jezdnię z płynów jakie wylały się z jednego z uszkodzonych samochodów.

Jak przekazuje Anna Mandziuk z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łomży do zdarzenia doszło, gdy jadący drogą krajową w kierunku Wizny kierowca dostawczego citroena chciał skręcić w prawo w kierunku Wiktorzyna. Jadący za nim kierowca samochodu osobowego także zaczął hamować, ale w jego tył wjechał kierowca dostawczego mercedesa.

Do zdarzenie doszło zaledwie kilkaset metrów od miejsca, gdzie nocą zginą kierowca audi, przed które wbiegł łoś.  zobacz: Tragiczne zderzenie z łosiem

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę