Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Internet LTE trafia „pod strzechy”

T-Mobile poinformowało o uruchomieniu w województwie podlaskim kilkudziesięciu kolejnych nadajników sieci LTE. Są one już m.in. w Małym Płocku, w Piątnicy w Szumowie i Kołakach Kościelnych.

Jak przekazuje Konrad Mróz, z T-Mobile Polska, dzięki nowym nadajnikom użytkownicy zauważą znaczną poprawę jakości w codziennym korzystaniu z sieci oraz lepszy zasięg, również na terenach pozamiejskich oraz wewnątrz budynków. Wyższy komfort korzystania z mobilnego Internetu to także błyskawiczny dostęp do stron www, szybsze pobieranie plików oraz znakomita jakość transmisji muzyki i odtwarzanych filmów.

Od momentu zakończenia aukcji LTE, na której T-Mobile pozyskał nowe częstotliwości z zakresu 800 MHz, operator uruchomił ponad 300 nowych nadajników zwiększając zasięg bezprzewodowej sieci. T-Mobile chwali się, ze aktualnie z zasięgiem LTE dociera do 91% populacji Polaków na ponad 63% powierzchni kraju. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę