Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy w Jedwabnem aresztowany

Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy w Jedwabnem utrudniał postępowanie sądowe - pod takim zarzutem prokuratury sąd aresztował Zbigniewa I. na 3 miesiące. W połowie ubiegłego roku mężczyzna został oskarżony przez pracownicę Domu Kultury w Jedwabnem o gwałt i pobicie. Według jej relacji i wiceprzewodniczący rady miejskiej, wykorzystując zależność służbową, w końcówce czerwca ubiegłego roku zwabił ją do hotelu w jednej z podłomżyńskich miejscowości, a następnie zgwałcił i pobił. Zbigniew I. od początku nie przyznawał się do winy; przedstawił alibi, z którego wynikało, że w czasie gdy miało dojść do gwałtu przebywał służbowo w urzędzie miasta i gminy. Od kilku tygodni w sprawie tej, przy drzwiach zamkniętych, toczy się już proces przed łomżyńskim sądem. Teraz prokuratura znalazła dowody na to, że Zbigniew I., dążąc do zapewnienia sobie alibi dopuścił się fałszowania dokumentów i nakłonił do pomocy dwie pracownice urzędu miasta i gminy w Jedwabnem.

Na wniosek prokuratury cała trójka została zatrzymana. Sąd przychylił się do wniosku o aresztowanie Zbigniewa I. Wobec pracownic urzędu natomiast nie zastosowano żadnych środków zapobiegawczych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę