Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
Wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Ulewa, grad - silny wiatr. Nad regionem przeszły intensywne burze.

Główne zdjęcie
Górki Sypniewo, OSP Piątnica

Mieszkańcy, strażacy i energetycy wciąż usuwają skutki nawałnic, które przeszły nad regionem. Uszkodzonych jest około 70 domów, ponad 30 budynków gospodarczych. Strażacy interweniowali prawie 500 razy. Podkreślają, że zniszczenia są większe niż wynika to z ich danych, bo nie wszystkie są jeszcze zgłoszone.

Najgorsza sytuacja jest w powiatach Wysoko-mazowieckim i kolneńskim. W miejscowości Kapłań w gminie Klukowo trąba powietrzna uszkodziła prawie wszystkie budynki. Podobnie było w Małym Płocku w powiecie kolneńskim.

Zobacz także zdjęcia ze skutkami nawałnicy

Foto: Górki Sypniewo, OSP Piątnica
Foto: Górki Sypniewo, OSP Piątnica

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę