Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pod Szepietowem zginęli strażacy - ochotnicy

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Dwóch strażaków - ochotników zginęło w wypadku kolejowym pod Szepietowem - ustaliło Polskie Radio Białystok. Trzecia ofiara to 20-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego.

Dwaj mężczyźni służyli w OSP Wyszonki Kościelne. To niewielka wieś w gminie Klukowo. "Odeszli na wieczną służbę. Cześć ich pamięci" - tak o swoich kolegach napisali ich przyjaciele na facebookowym profilu jednostki OSP.

W czwartek (2.06) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym pod Szepietowem osobowy seat zderzył się z lokomotywą. Trzech młodych ludzi zginęło na miejscu. Samochodem kierował 19-latek. Obok niego był 20-letni mężczyzna.

Według wstępnych ustaleń kierowca nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał wprost pod lokomotywę, która zatrzymała się dopiero ok. 450 metrów od przejazdu. Trasa kolejowa Białystok - Warszawa na odcinku Szepietowo - Racibory zablokowana była przez około 3 godz.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę