Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kiedy zabrzmi dzwon Jana Pawła II ?

Radni powiatu łomżyńskiego na dzisiejszej sesji zdecydują jak przyłączyć się do fundacji dzwonu imienia Jana Pawła II. Z inicjatywą ufundowania dzwonu wystąpili niedawno wierni z parafii Krzyża Świętego. Uznali oni, że najgodniejszym sposobem uczczenia największego Polaka i honorowego obywatela Łomży będzie właśnie nowy dzwon, który zawiśnie na jednej z dwóch wież budowanego właśnie kościoła. Proboszcz parafii, ksiądz Andrzej Godlewski przypomina, że jeden dzwon już tu jest. Upamiętnia on prymasa tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego. Proboszcz chciałby, żeby ten, upamiętniający Ojca Świętego zawisł już w przyszłym roku w nowo budowanej świątyni.


O pomoc w zebraniu środków zwrócił się do wielu środowisk, w tym także do rady powiatowej. Decyzja o sposobie jej udziału w fundacji ma zapaść właśnie dziś. Jak mówi ksiądz Godlewski, jest to duże przedsięwzięcie, został już powołany specjalny Komitet Fundacyjny, przygotowano też specjalną księgę darczyńców. Inicjatywie Dzwon dla Jana Pawła II patronuje także Biskup Stanisław Stefanek.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę