Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@
Wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek pod Zambrowem

Kierowca TIR-a zginął w wypadku w miejscowości Rutki-Kossaki na drodze krajowej nr 8. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Z tego powodu są utrudnienia w tym miejscu na drodze krajowej nr 8 między Zambrowem a Białymstokiem. Ruch odbywa się wahadłowo, jednak policja zaleca objazdy, bo niebawem droga może być zablokowana na czas wyciągania ciężarówki z pobocza. W Zambrowie należy kierować się na Łomżę, a jadąc z Białegostoku w Jeżewie - też na Łomżę.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę